کوچینگ اجرایی ( Executive Coaching ) ویژه رهبران و مدیران کسب و کار

کوچینگ مدیران اجرایی چیست ؟

کوچینگ اجرایی یک فرآیند توسعه تجربی است که توانایی برآورده کردن اهداف کوتاه مدت و بلند مدت از طریق تعامل یک به یک یا گروهی را ایجاد می کند.

مربی و مدیر اجرایی با هم‌کار می‌کنند تا به حداکثر تاثیر فردی و سازمانی برسند.

اگر فردی هستید که دنبال نتایج قابل توجهی هستید، یا به دنبال حل کردن مشکلات حاد سازمان هستید و یا میخواهید از فرصت های خود به بهترین شکل استفاده کنید شما به یک کوچ مدیران اجرایی نیاز دارید. 

شما باید با یک ناظر ( کوچ ) مورد اعتماد و هدفمند که از دانش کوچینگ در بیزنس برخوردار هست همراه باشید تا بتوانید عملکرد خود را در نقش های استراتژیک قدرتمند تر کنید.

در شغل اجرایی خود پیشروی کنید

من شما را با مهارت کوچینگ همراهی می کنم تا به یک سیستم آموزشی قدرتمند و موثر داشته باشید و سرعت عملکرد و پیشرفت خودتان را چند برابر کنید.

در وضع اقتصاد امروز، چطور میتوانید از مهارت ها، تجربه و منابع فعلی تان استفاده کنید؟

برای پیشرفت شغلی، باید نقش خود را به عنوان یک رهبر یا مدیر در اوج عملکرد خود اجرا کنید. مدیران اجرایی با عملکرد بالا دست به دست هم می‌دهند تا تیمی با عملکرد بالا بسازند، بیشتر سود ببرند، و در نتیجه شرکت‌های که دارای عملکرد قوی هستند سود بیشتری کسب می‌کنند و از سهم بازار لذت بیشتری می‌برند.

دگرگون کردن یک شرکت

اگر شرکت شما در حال رشد و یا تغییر نیست، چگونه مطمئنید که به عقب نمی‌رود؟ با کمک کوچینگ اجرایی، شرکت شما می‌تواند در صنعت خود با تحول  شخصی و شرکتی نمودار رشد قابل توجهی داشته باشد.

عملکرد قوی و موفقیت نتیجه انتخاب های شما هستند، مثل انتخاب بسیاری از افراد برای استخدام من در سازمان خود به عنوان کوچ اجرایی.

من آماده ام آن‌هایی که می خواهند تا شغل خود را به سطح بعدی برسانند همراهی کنم، پس همین امروز به فکر استخدام یک کوچ برای خود باشید. این نکته هم فراموش نکنید تمام گفتگو های ما در هر سطحی کاملاً محرمانه است و خواهد ماند.

چه چیزی را باید در یک کوچ اجرائی جستجو کنید؟

مدیران و مربیان خیلی با هم فرق دارند. شما باید به دنبال مربی باشید که به آن ایمان و اعتقاد دارید یک کوچ حرفه ای نقاط قوت تان را بالا خواهد برد. نقاط ضعف شما را به چالش میکشد.

من شما را همراهی میکنم تا عادات و صفاتی که به طور بالقوه شما را از پتانسیل کامل خود دور نگه میدارد یا مانع می شود شناسایی و به نقطه قوت تبدیل کنید به شرطی که کاملا با من صادق باشید.

تصمیم گیری در باره کوچینگ اجرایی شبیه یک مصاحبه شغلی است. آنچه که نیاز دارید درک کنید، مهارت هایی هستند که اعتماد به نفس شما را بالا می برند و تجربه ای که به آن اعتماد دارید است. من با افراد مختلفی طی ساعت های زیادی جلسات کوچینگ برگزار کردم و اولین تلاشم پیدا کردن نیازهای شما و برنامه ریزی دقیق برای آنهاست.

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.